Listwa przypodłogowa wzór L50 LED - 2.5 mb

Prezentujemy podświetlaną listwę przypodłogową wzór L50 LED (2,5 m.b.), która jest łączy w sobie efektowny wygląd i funkcjonalność. Stanowi bardzo wygodną opcję, kiedy chcesz doświetlić zbyt ciemne pomieszczenie, a nie masz możliwości bądź nie chcesz używać w tym celu lamp. Dodatkowo pozwala nadać wnętrzu niezwykły klimat.
Sprawdź produkt
obrazek prezentujacy

Różne grubości i szerokości

Szansa dokładnego dostosowania produktów, które mają pomóc Ci wykończyć wnętrze, do własnych potrzeb jest bardzo istotna podczas aranżacji. Z tego względu oferujemy Ci różne warianty grubości i szerokości listew przypodłogowych, abyś mógł zamówić produkt zgodny ze swoimi oczekiwaniami. Dostępnych jest aż 90 modeli, których grubość możesz dowolnie dobrać spomiędzy widocznych na stronie internetowej opcji: 16, 19, 22, 25 i 30 mm. Natomiast w przypadku szerokości zakres wartości to 80–300 mm.

Wysoka jakość wykonania

Główną cechą sprzętów, którymi wyposażasz lub wykańczasz swoją przestrzeń, powinna być wytrzymałość. Właśnie tym cechują się listwy przypodłogowe wzór L50 LED – dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów. Elementy te powstają z MDF – płyty pilśniowej wykonanej z włókien drzewnych. Gęstość tego materiału jest podobna do drewna i sprawia, że produkt jest odporny na czynniki zewnętrzne i upływ czasu. Listwy malowane są 2-składnikowym półmatowym białym lakierem, który nadaje im delikatny połysk i barwę głębokiej bieli.
Sprawdź inne listwy do Twojego domu!
Sprawdź produkty

Szybki czas realizacji

Jako producent listew przypodłogowych wiemy, jak ważny jest czas w trakcie remontu, dlatego oferujemy jeden z najkrótszych terminów realizacji na rynku. Złóż zamówienie, a produkt skrojony na miarę Twojego domu lub mieszkania odbierzesz już po 5-10 dniach od zakupu.

Możliwość personalizacji

Wszystkie listwy przypodłogowe są przez nas produkowane zgodnie z wytycznymi podanymi w indywidualnym zamówieniu, które możesz dostosować do własnego projektu. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz dokładnie taki produkt, jakiego oczekujesz.

Pokryte 3 warstwami lakieru

Nasze listwy przypodłogowe pokrywamy aż 3 warstwami lakieru poliuretanowego, aby zapewnić im jak największą odporność na czynniki zewnętrzne. Lakier ten tworzy na powierzchni elastyczną, twardą powłokę, nie wpływając równocześnie na kolor czy połysk listwy.

Listwa przypodłogowa wzór L50 LED - 2.5 mb – opinie

Zamówiłem te cokoły z polecenia kumpla, który chwilę wcześniej założył je u siebie w domu. Jeszcze nie wiem, jak będą prezentowały się na ścianie, ale po wyjęciu z folii wyglądają całkiem nieźle. Mam nadzieję, że fajnie doświetlą salon i korytarz.

Marek

Od jakiegoś czasu montuję te listwy w mieszkaniach klientów i są zachwyceni takim rozwiązaniem. Nie trzeba wiercić kabli w suficie ani ścianach, żeby powiesić dodatkowe lampy, co jest oszczędnością czasu oraz pieniędzy. Również bardzo łatwo się montuje te listwy.

Tomek

Widziałem te listwy w korytarzu na siłowni, gdzie chodzimy z żoną. Namówiła mnie na ich zakup, choć byłem nieco sceptyczny co do mocy oświetlenia, w końcu salon to nie wąski korytarz. Jednak niepotrzebnie, LED-y świecą jasno, a salon prezentuje się bardzo dobrze.

Andrzej

Uwielbiam różnego rodzaju lampy, dlatego gdy zobaczyłam te listwy, wiedziałam, że muszę je zastosować u siebie w domu. Kurier przyjechał bardzo szybko, bo już po kilku dniach od zamówienia. Majster przyjechał i zamontował listwy, a ja jestem bardzo zadowolona z efektu.

Kasia